ДРУГА РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ SEERC 2018: ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ІННОВАЦІЇ

12-13 червня 2018, м. Київ, Україна

Програма Реєстрація Організаційні питання

Організаційні питання

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
 
Конгресно-виставковий центр «Парковий», Україна, Київ, Паркова дорога, 16а
 
ВИСТАВКА:
 
В рамках  ДРУГОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ SEERC 2018 буде працювати виставка, де учасники енергетичного ринку зможуть продемонструвати свої технології, нове обладнання та послуги. Виставкові можливості передбачають декілька пакетів, від мінімальних уніфікованих стендів до індивідуального дизайну будь-якого розміру і конфігурації.
 
Скористайтесь можливістю показати свою компанію більш ніж 400 учасникам електроенергетичного ринку в регіоні SEERC.
 
Ми пропонуємо нашим учасникам комплексні рішення: від розробки візуалізації до виготовлення і монтажу/демонтажу стенду. За більш детальною інформацією стосовно виставкових можливостей, будь ласка, звертайтесь до Маргарити Лазарєвої за телефонами +38 093 975 93 21, +38 044 221 2635, а також за електронною адресою - lazarieva@eventenvoy.com.ua.
 
ТРАНСФЕР:
 
Учасники можуть скористатись допомогою представників оргкомітету. Для організації трансферу, будь ласка, відмітьте відповідне поле в реєстраційній формі, вказавши дату та час прильоту/вильоту, бажаний клас авто та кількість осіб. Вартість трансферу не входить у вартість реєстраційного внеску і сплачується додатково.
 
ПРОЖИВАННЯ:
 
Для учасників конференції надаються спеціальні знижки. При самостійному бронюванні в одному з нижче перерахованих готелів, будь ласка, вкажіть код SEERC2018 і вам буде надана відповідна знижка або спеціальний тариф. Також, ви можете повідомити нам в якому готелі хотіли б зупинитися, бажані дати перебування і ми допоможемо забронювати готель для вас з урахуванням знижки:
 
3 зірки:
• Русь - спеціальний тариф від 48 євро (з урахуванням знижки 15%)
• Либідь - спеціальний тариф від 43 євро (з урахуванням знижки 15%)
 
4 зірки:
• Президент - спеціальний тариф від 138 євро (з урахуванням знижки 35%. Знижка діє тільки при бронюванні через Оргкомітет)
• Редіссон - спеціальний тариф від 180 євро (з урахуванням знижки 30%)
• Хрещатик - спеціальний тариф від 115 євро (з урахуванням знижки 20%. Знижка діє тільки при бронюванні через Оргкомітет)
 
5 зірок:
• Хаятт Рідженсі - спеціальний тариф від 190 євро (з урахуванням знижки 50%. Знижка діє тільки при бронюванні через Оргкомітет)
• Фермонт - спеціальний тариф від 230 євро (з урахуванням знижки 40%)
• Хілтон - спеціальний тариф від 210 євро
• ІнтерКонтиненталь - спеціальний тариф від 240 євро

Для бронювання готелю, будь ласка, відмітьте відповідне поле в реєстраційній формі і ми з вами зв’яжемось для уточнення деталей.ТЕХНІЧНІ ВІЗИТИ

Технічні візити плануються на 14 червня (за попереднім записом при реєстрації на конференцію) за наступними напрямками:

• Чорнобильської АЕС (Приблизна вартість 80 євро. Вартість уточнюється. Тривалість екскурсії - цілий день)
• Підстанція 750 кВ Київська. (Вартість – 15 євро)
• Київської ГЕС - ГАЕС. (Вартість – 15 євро)
 
Підстанція 750 кВ Київська
Напруга: 750/330/35/10 кВ
Потужність: 999 МВА
Вільні комірки для електроліній: Відсутні
Величина резервної потужності: 750 кВ - 0 МВт; 330 кВ - 400 МВт; (для приєднання виробників електроенергії).
 
Будівництво підстанції "Київська" розпочалося у 2006 році. Місцем під новий енергоблок для перенесення ліній з Чорнобильської АЕС на нову підстанцію було обрано територію біля ПЛ 750 кВ Чорнобильська АЕС – Вінницька. Після завершення будівництва та підключення ПЛ 750 кВ Хмельницька АЕС – Київська, підстанція замінила ВРП Чорнобильської АЕС на 750 кВ. Тим не менш, це єдина лінія від ПЛ 750 кВ Чорнобильська АЕС - Київська, фактично використана для живлення Чорнобильської зони.
 
Таким чином, місто Київ та Київська область отримали додаткові 1000-1200 МВт потужності від Хмельницької АЕС та Рівненської АЕС.
 
У вересні 2016 року було введено в експлуатацію повітряні лінії ПЛ 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС на ПС 750 кВ "Київська" довжиною 135 км. Під керівництвом "Укренерго" до 2020 року на підстанціях "Київського Кільця" буде модернізовано обладнання та впроваджено автоматизацію технологічних процесів. Завдяки переходу на дистанційне керування вони можуть стати першими автоматизованими підстанціями в Україні.
 
 
 
Київська ГЕС – ГАЕС
 
Київська ГЕС
Загальна довжина напірного фронту гідроспоруд Київського гідровузла становить 42,3 км, пропускна здатність - 12500 м3/сек. Сумарна встановлена потужність Київської ГЕС після реконструкції шести гідроагрегатів становить 436.5 МВт. Київська ГЕС експлуатується з 1964 року, а сьогодні гідроелектростанція є 1-шим ступенем вищої частини каскаду гідроелектростанцій на річці Дніпро.
 
На Київській гідроелектростанції було вперше використано низьконапірні горизонтальні капсульні гідроагрегати, що дозволило спроектувати будівлю ГЕС в поєднанні з водоскидом і відмовитися від будівництва окремої водозливної греблі.
 
 
 
Київська ГАЕС
Потужність 1 гідрогенератора 125 тис. кВа
Потужність 2 гідрогенератора 95 тис. кВа
Потужність 3 гідрогенератора 147,56 тис. кВа
 
Київська ГАЕС експлуатується з 1970 року, коли був введений в експлуатацію перший гідроагрегат. Нижнім водосховищем ГАЕС є водосховище Київської ГЕС. Штучно створена верхня водойма корисною ємністю у 3,7 млн м3 побудована на крутому березі Дніпра (схил 1:5) і підіймається над рівнем водосховища Київської ГЕС на 70 м. Біля схилу розташована будівля електростанції, де встановлено шість вертикальних гідроагрегатів. Три з шести гідроагрегатів Київської ГАЕС з'єднані з верховою водоймою шістьома металевими напірними трубопроводами діаметром 3,8 м.
 
Для запобігання фільтрації з верхової водойми, зсувних явищ на берегових схилах звичайно по дну водойми й обгороджувальним укосам дамб виконують непроникний екран із природних ґрунтів (глин, суглинків) або штучних матеріалів (асфальтобітумних покриттів, полімерних плівок, бетону й ін.) і систему дренажів у зоні водойми й на схилах.
 
 

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА

За бажанням для учасників може бути організована екскурсійна програма Києвом. (Оплачується додатково – вартість кожної 30 євро). У разі зацікавленості, будь ласка, відмітьте відповідне поле в реєстраційній формі та вкажіть бажану дату.

12.06.18 – Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Вас вітає Київ» + відвідування Києво-Печерської Лаври
13.06.18 – Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Вас вітає Київ» + відвідування Софійського собору
14.06.18 – Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Вас вітає Київ» + відвідування музею Золоті Ворота
 
Золоті ворота – одна з найдавніших оборонних споруд Східної Європи першої половини XI cт., головний в’їзд до древнього Києва. Протягом століть через Золоті ворота в місто в'їжджали купці та посли, звідси урочисто відправлялися в похід князівські дружини і їхали в далекі країни великокнязівські дочки - майбутні королеви європейських країн. Зараз цей архітектурний об'єкт є унікальною пам’яткою оборонної та культової архітектури Київської Русі.
 
 
Софійський собор - християнський собор в центрі Києва, пам'ятка української архітектури та монументального живопису XI—XVIII століть.  Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центр Київської митрополії. Софійський собор, як головний храм держави, відігравав роль духовного, політичного та культурного центру. Під склепінням Святої Софії відбувалися урочисті «посадження» на великокняжий престол, церковні собори, прийоми послів та затвердження політичних угод.
 
 
Михайлівський Золотоверхий собор належить до числа найбільш давніх київських святинь. Особливістю Михайлівського собору була позолочена покрівля його бані. Через це храм, а згодом і весь монастир, стали називати Михайлівським Золотоверхим. Нині Михайлівський Золотоверхий монастир є головним монастирем Української Православної Церкви Київського Патріархату.
 
 
Майдан Незалежності - центральна площа Києва, символ свободи. Тут розгорталися головні події боротьби за незалежність України 1990-91 років, "Помаранчева революція" 2004 року, а також "Революція гідності" 2013-14 років. Сьогодні Майдан Незалежності є місцем проведення найважливіших культурних і політичних заходів, улюбленим місцем відпочинку киян і гостів столиці.
 
 
Хрещатик - одна з найвідоміших центральних вулиць світу. Тут уже два століття поспіль вирує центр комерційного, політичного та культурного життя Києва. Перші в Києві телефон, телеграф, трамвай, водопровід, газове та електричне освітлення, нарешті, перший київський хмарочос — усе це Хрещатик. 1200 м - одна з найкоротших центральних вулиць світу, і тому тим більше цікаво пройтися нею.
 
 
Арка Дружби Народів (панорама Києва) - скульптурна композиція, символ єднання братських народів Радянського Союзу. Ансамбль складається з арки у вигляді тришарової веселки, бронзової скульптури двох робочих і гранітної композиції, створеної за мотивами Переяславської ради. Масштаби пам'ятки вражають: висота скульптур - до 6,2 метра, арки - близько 30 метрів. З'явився монумент в 1982 році, за задумом авторів він символізує єднання братніх народів Радянського Союзу. За монументом розташований оглядовий майданчик, з якого відкриваються види на річку Дніпро і Лівий берег.
 
 
Поштова площа - це історичне місце столиці, де у минулому проводилася робота з кореспонденцією. Крім споруди, яка відігравала роль поштової станції, тут можна побачити безліч інших цікавих і старовинних пам`яток. Серед них – церква Різдва Христового, пам`ятник електричному трамваю та станція фунікулера. 
 
 
Києво-Могилянська академія довгий час була єдиним вищим загальноосвітнім, всестановим навчальним закладом України, Східної Європи та всього православного світу. Заснована в 1632 році на принципах гуманізму й просвітництва. Академія не лише навчала молодь, але й поширювала освіту, знання. Її вихованці відкривали школи, фундували бібліотеки, сприяли розвитку культури, мистецтва, літератури, музики, театру. Сьогодні Києво-Могилянська академія – є одним з найпрестижніших вищих навчальних закладів України.
 
 
Контрактова площа - одна з основних визначних пам'яток столиці України. Тут знаходився головний ринок міста, куди з'їжджалися торговці не лише з різних районів Києва, але й з прилеглих до міста територій. Головними пам’ятками Контрактової площі є Гостинний двір, де оселялися купці, що приїздили на ярмарок, фонтан «Самсон» – фрагмент стародавнього водопроводу, грецький храм Святої Катерини з високою дзвіницею та один із найкращих вищих навчальних закладів України – Києво-Могилянська академія.
 
 
Набережна Дніпра – вулиця, де розташовані річковий вокзал, пристані річкових трамваїв. З набережної видніється статуя Батьківщина-мати, висота якої разом з постаментом складає сто два метри. Цікавим елементом набережної Дніпра є нижній майданчик безпосередньо біля води — своєрідний подіум, з якого відкривається незабутній вид на Дніпро.
 
 
Києво-Печерська Лавра - один з перших за часом заснування монастирів на Київській Русі. Знаходиться в центрі Києва, на правому, високому березі Дніпра, і займає два пагорби, розділені глибокою улоговиною. Києво-Печерська лавра є справжнім шедевром української й світової архітектури і належить до культурної спадщини ЮНЕСКО. Сьогодні Лавра приймає тисячі людей із усього світу, які приходять помолитися та подивитися на її чудеса.
 

У вартість входить:

• проїзд за маршрутом: Золоті ворота - Софійський собор - Михайлівський Золотоверхий собор - Майдан Незалежності - Хрещатик - Арка Дружби Народів (панорама Києва) - Поштова площа -  Києво-Могилянська академія - Контрактова площа - набережна Дніпра - Києво-Печерська Лавра
• послуги гіда
• вхідні квитки та екскурсія в обраному музеї
 
*Початок екскурсій о 10:00. Тривалість – 5 год.
 
Партнери
За підтримки та участі
За підтримки та сприяння
Генеральний партнер
Партнери
Генеральний інформаційний партнер
Інформаційні партнери